Tip redakce

Vila Clemance otevřela dveře zájemcům o prohlídku bytů

Vila Clemance, rezidence s osobitou francouzskou elegancí a šarmem, vyrostla v srdci pražské Klamovky. Na dni otevřených dveří představila zájemcům vzorový designový byt a pochlubila se i ostatními výjimečnými byty. Třípodlažní vila nabízí celkem šest luxusních bytů s dispozicí 4+KK a 5+KK včetně mezonetu a disponuje i podzemními garážemi. Byty jsou již v nabídce na prodej a jejich finální dokončení je plánováno na září 2024. Cena bytů se pohybuje od 30 do takřka 50 milionů korun.

Za projektem ve vilové čtvrti Prahy 5, na rohu ulic Podbělohorská a Nad Klamovkou, stojí developerská skupina OPBH DEVELOPMENT.  Autorem projektu je architektonické studio ADR a MgA. Aleš Lapka. Interiér vzorového bytu navrhla přední interiérová designerka Andrea Hylmarová.

„Vila Clemance v sobě spojuje současné trendy bydlení a zároveň nese zcela osobité kouzlo a eleganci čistého designu, a to v prémiové lokalitě Prahy 5. Je, a věřím, že nejen pro mě, ale bude i pro její budoucí obyvatele, synonymem luxusu a kvality. Je elegantní, moderní, její krása je ale i v jednoduchosti a v prvotřídních použitých materiálech a technickém i technologickém řešení,“ popsal vilu Michal Horák, výkonný ředitel OPBH DEVELOPMENT.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*