Technologie

Výrobky MEA se představují

Společnost MEA existuje již od roku 1886 a patří do silného uskupení finanční firmy ADCURAM. S obratem 120 mil. euro a pobočkami v 11 zemích s celkovým počtem 700 zaměstnanců, se řadí mezi významné partnery s odvodněním a konstrukcemi. MEA má své hlavní výrobní závody ve Francii v St. Dié, kde se vyrábí kompozitní žlaby z SMC materiálu a v České republice v Plzni, kde v roce 2014 zahájila také výrobu polymerbetonových žlabů.

DEKONTAMINAČNÍ KOMORY V NEMOCNICI S NEREZOVÝM ODVODNĚNÍM MEA

Fakultní nemocnice Bulovka je vybavena třemi speciálními bioboxy třídy BSL3 pro ošetření pacientů s vysoce nebezpečnými infekčními nákazami. MEA Water Management dodávala nerezový systém odvodnění pro toto jediné zařízení v civilním lékařském sektoru České republiky.

Součástí prostor jsou komory s dekontaminační sprchou, kde si ošetřující personál provádí oplach ochranného oděvu vodou s dezinfekčním prostředkem. Oplachová voda odtéká do nerezové vany a nerezovým odpadem do dekontaminační jednotky, kde se dále vysterilizuje a „převaří“.

Nerezové vany a žlaby splňují nejvyšší nároky pro spolehlivé odvodnění a údržbu. Rošty se volí podle zátěže mřížkové s protiskluzovou úpravou, nebo žebrové s tloušťkou žeber 5 (8) mm. Nerezová ocel se volí buď standardní 304 nebo se zvýšenou chemickou odolností 316.

Projekční tým MEA navrhuje individuální řešení pro provozy například v potravinářském, chemickém průmyslu, gastro provozech nebo pro hygienická a wellness zázemí.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*