Technologie

Univerzální systémové armatury Easytop

Portfolio systémových armatur od společnosti Viega zahrnuje celou řadu produktů pro nejrůznější typy instalací (foto: Viega)

Ventily a kulové kohouty jsou nezbytnou součástí jakékoliv potrubní instalace, ať už se jedná o pitnou vodu, plyn, topení nebo jiné technické rozvody. Každý takový rozvod musí mít možnost rychlého a snadného uzavření z důvodu kontroly, údržby, rekonstrukce, opravy nebo třeba havárie. Řešením pro celou řadu instalací jsou armatury Easytop společnosti Viega, které lze i za extrémních provozních podmínek, a i po delší době nepoužívání, vždy snadno a spolehlivě ovládat.

Všestranné použití

Tělesa ventilů systémových armatur Easytop jsou vyrobené z červeného/křemičitého bronzu (CC499K/CC246E, CuSi4Zn9MnP) podle DIN 50930 6/DIN EN 1982. Dají se tak podle aktuálně platných směrnic použít pro veškeré rozvody pitné vody. Dále se dají integrovat do průmyslových, topných a tlakovzdušných zařízení, stejně jako do rozvodů dešťové vody, chladicí vody v uzavřeném okruhu a do zařízení pro technické plyny. Všechny armatury Easytop mají certifikaci německé Asociace pro plyn a vodu (Verein des Gas- und Wasserfaches e.V.), známou pod zkratkou DVGW, která je přes 150 let zárukou vysoké kvality technických standardů pro bezpečnou a spolehlivou dodávku vody i plynu. Ventily Easytop lze přímo kombinovat a napojovat na osvědčené lisovací spojovací systémy Profipress, Sanpress, Sanpress Inox stejně jako na závitová šroubení G a Rp, případně příruby. Maximální provozní tlak v instalaci je 1,6 MPa (PN 16) a provozní teplota do 110 °C.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

-red-

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*