Technologie

Tepelné čerpadlo s unikátní regulací podle počasí i online ovládáním a servisem

Česká společnost Woltair, která letos slaví 5. narozeniny, uvádí na trh vlastní inovativní tepelné čerpadlo s názvem WLTR. Díky know-how z více než 2 000 instalací tepelných čerpadel vzniklo po několika letech vývoje všestranné tepelné čerpadlo, které je unikátní především ve vzdáleném přístupu a sofistikované regulaci.

Společnost Woltair se po pěti letech na českém trhu tepelných čerpadel rozhodla přijít s první vlastní inovací, pokud jde o samotná zařízení. Tepelné čerpadlo s názvem WLTR vznikalo několik let pod taktovkou Karla Náprstka, spoluzakladatele a technologického ředitele Woltairu, který se tepelným čerpadlům profesně věnuje už 13. rokem a osobně školí i samotné montážní techniky.

„Do vývoje vlastního čerpadla jsme se rozhodli zainvestovat především proto, abychom posunuli hranice ovládání a regulace čerpadel na novou úroveň. Budoucnost totiž spatřujeme v komunitním sdílení energie a celkovém snížení spotřeby prostřednictvím vzdálené správy tisíců propojených zařízení. WLTR je prvním krokem na této cestě,“ popisuje Karel Náprstek.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*