Technologie

Inteligentní řešení přirozeného větrání

Distanční lišta, kterou lze snadno ohýbat, instalovaná do okrajového těsnění kulatého izolačního skla, zajišťuje lepší energetickou účinnost celé konstrukce

Nový systém Ublo nabízí skutečně výjimečný koncept přirozeného větrání kancelářských a komerčních prostor, ale také obytných prostor. Kruhový větrací modul, integrovaný přímo do izolačního skla okna nebo fasády, zajišťuje nepřetržitou účinnou cirkulaci vzduchu a nabízí také řadu výhod z hlediska kontroly kvality vzduchu a komfortu. K vysoké energetické účinnosti této inovace, která byla vyvinuta na Dálném východě a nyní je k dispozici i v Evropě, přispívají integrované distanční lišty SWISSPACER s teplým okrajem.

Vždy čerstvý vzduch uvnitř – bez nutnosti otevírat okna nebo dveře: to je myšlenka větracího okna Ublo, které vyvinuli designéři Robert-Jan van Santen a Naree Kim. Řešení, které bylo původně vyvinuto v Hongkongu a Jižní Koreji, se jednoduše skládá z kulatého polykarbonátového modulu s otvorem 150 milimetrů. Tento prvek se instaluje v potřebném počtu přímo do izolačního skla s jednoduchým, dvojitým nebo trojitým zasklením, které bylo opatřeno odpovídajícími „otvory“. V závislosti na požadavcích lze větrací moduly instalovat buď do horní, nebo do spodní části izolačního skla, aby se zajistil optimální vztlak a cirkulace vzduchu v místnosti. Kruhový systém tak velmi jednoduchým způsobem zajišťuje vždy optimální kvalitu vzduchu.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*