Technologie

Efektivní vytápění vhodné i do malých prostorů

Volba zdroje tepla není jen otázkou výkonu, úspor a životnosti. V každodenním životě totiž hraje svoji roli například i hlučnost nebo velikost prostoru, který máte k dispozici pro technické zázemí domu. A přestože se při hledání optimálního řešení vytápění mnozí nadále setkávají s přežitými mýty o nepoužitelnosti tepelných čerpadel v omezených prostorech, doba, kdy tato tvrzení byla pravdou, je naštěstí už dávno pryč.

Dnešní technologie a inovace v oblasti tepelných čerpadel ukazují, že efektivní, ekonomické a ekologické řešení i pro kompaktní obydlí už dávno není hudbou budoucnosti. Je dostupné tady a teď.

Moderní tepelná čerpadla jsou navržena tak, aby byla co nejflexibilnější a přizpůsobila se i těm nejtěsnějším prostorům. Díky kompaktním rozměrům a variabilním možnostem instalace mohou být integrována do různých typů staveb bez nutnosti rozsáhlých úprav nebo zásahů do stávajícího prostředí. Doba, kdy tepelná čerpadla byla velká jako dvě ledničky, je už pryč. V intenzích čerpadel země-voda uvažujte spíše o velikostech moderní myčky nádobí nebo elegantní lednice, u vzduch-voda pak průměrně velké komody, která vám bude stát u domu.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

 [LF1]Tady jen sjednotit psaní variant čerpadel – níže je Split s velkým S, tak možná vše stejně? Na webu jsem to jednoznačně nenašla.

jednoznačně všude malé [JP2]

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*