Technologie

Bednění a lešení od jednoho dodavatele

Modulové lešení Ringlock bylo nasazeno při stavbě základní školy v Chorvatsku. Výstavbu objektu podporují nejen bednicí systémy Doka ale také nasazených více než 1500 metrů krychlových lešenářského systému Ringlock. Ten slouží na stavbě jako betonářské lešení, fasádní lešení a místy i jako univerzální podpěrné konstrukce.

Realizace stavebního projektu je komplexem navzájem souvisejících činností a postupů a jejich efektivní koordinace je cestou k úspěchu. Jednou z takových cest je sdružování dodávek tak, aby maximum podpory stavby přicházelo od jednoho dodavatele. Na tyto potřeby stavebníků reaguje například společnost Doka, která nově nabízí komplexní systém lešení.

Doka je známá především jako dodavatel bednění, bezpečnostních prvků a technologických řešení v oblasti realizace monolitu. Nově navíc zařadila do svého portfolia i kompletní sortiment všestranně použitelného modulového lešení Ringlock americké firmy AT-PAC. Možnost zajištění komplexní podpory stavby z jednoho zdroje přináší pro jednotlivé projekty výrazné usnadnění v oblasti plánování, logistiky a také snížení finančních a ekologických nákladů.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*