Nezařazené

HIMACS pro palácovou vilu Cool Blue v Marbelle

Nizozemská architektonická kancelář 123DV byla najata k dokončení tohoto impozantního rodinného domu na španělském pobřeží Costa del Sol. Kuchyně, která je propojena s přírodním prostředím s širokým výhledem na bazén, se může pochlubit působivým centrálním ostrůvkem v geometrickém designu, vyrobeným ze systému HIMACS.

HIMACS je pevný povrchový materiál, který lze tvarovat do libovolného tvaru. Je široce používán pro architektonické a interiérové aplikace, jako jsou skulpturální a vysoce výkonné obklady stěn nebo povrchy kuchyní, koupelen a nábytku, v komerčních, rezidenčních a veřejných projektech. Skládá se z minerálů, akrylu a přírodních pigmentů, které dohromady vytvářejí hladký, neporézní a vizuálně bezešvý povrch, který splňuje nejvyšší standardy kvality, estetiky, výroby, funkčnosti a hygieny – oproti běžným materiálům nabízí řadu výhod.

HIMACS se vyrábí pomocí technologie nové generace, tepelného vytvrzování. Teplota dosažená během výrobního procesu odlišuje HIMACS od ostatních pevných povrchů a vytváří hustší, ještě homogennější, pevný a odolný povrch – s lepší odolností a vynikajícími tepelně tvarovatelnými vlastnostmi. Materiál neabsorbuje vlhkost, je vysoce odolný vůči skvrnám a snadno se čistí, udržuje a opravuje.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*