Infoservis

Wienerberger sjednocuje aktivity se společností Pipelife

Generální ředitel a jednatel společnosti Wienerberger s.r.o. Kamil Jeřábek

Společnost Wienerberger, největší výrobce keramických stavebních materiálů v Česku, integruje své aktivity se společností Pipelife Czech s cílem dodávat na trh komplexní portfolio pro výstavbu. Spojením aktivit v oblastech potrubních a stavebních systémů bude na trh dodávat inovativní a ekologicky šetrná řešení pro novostavby, rekonstrukce a infrastrukturní projekty. Tato změna přináší posílení pozice značky Wienerberger na trhu a umožňuje lépe reagovat na současné i budoucí potřeby zákazníků.

Společnost Wienerberger podporou synergie jednotlivých značek Pipelife, Porotherm, Tondach, Semmelrock, Terca, Penter, Wevolt a Leadax dokáže nabídnout komplexní řešení pro energeticky úsporné budovy a vodní hospodářství jako jediný dodavatel na trhu. Komplexní nabídka produktů odpovídá potřebám a požadavkům zákazníků.

„Úzké spojení aktivit v oblastech potrubních a stavebních systémů je pro nás velkou změnou, kterou považujeme za zásadní katalyzátor trvalého úspěchu. Oproti jiným dodavatelům získáme konkurenční výhodu a na trh budeme dodávat kompletní portfolio, především v oblasti novostaveb, ale i rekonstrukcí a infrastrukturních řešení, které reflektuje aktuální trend udržitelných stavebních řešení,“ říká generální ředitel a jednatel společnosti Wienerberger s.r.o. Kamil Jeřábek.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*