Infoservis

Tepelné čerpadlo AC Heating Convert NG získalo prestižní ocenění GOOD DESIGN

Novinka v portfoliu výrobků tepelných čerpadel české společnosti AC Heating se dostala na seznam prestižního amerického ocenění s „černým puntíkem“ neboli GOOD DESIGN. Porotu, složenou z významných profesionálních designérů a předních odborníků průmyslu, zaujala především využitím nových technologií, materiálů a konstrukčních řešení, která nejenže zlepšují funkčnost produktu, ale také přispívají k citlivějšímu přístupu k přírodě.

Nejnovější model tepelného čerpadla AC Heating Convert NG byl vyvinut s přírodním chladivem R290, které se může pochlubit mimořádnou účinností a maximální šetrností vůči životnímu prostředí. Právě použití ekologického propanu představuje krok vpřed v ochraně naší planety a snižování uhlíkové stopy.

Inovativní monoblokový design zahrnuje veškerou technologii umístěnou mimo budovu, což zákazníkům přináší pohodlí ovládání přes webové rozhraní z jakéhokoli místa. Tento ucelený návrh tak zjednodušuje připojení k budovám a výrazně snižuje nároky na instalaci. Nadčasovému, modernímu vzhledu čerpadla dominuje skleněný čelní panel s nerezovým a plastovým příslušenstvím, které jsou odolné vůči vnějším vlivům.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*