Infoservis

Součástí brněnského projektu Dornych bude lifestylový hotel NYX

Projekt Dornych skupiny Crestyl, který v následujících letech nahradí staré obchodní centrum v sousedství brněnského hlavního nádraží, nabídne i hotel. Svou přítomnost v České republice posílí síť Leonardo Hotels otevřením nového lifestylového hotelu NYX Hotel Brno by Leonardo Hotels. Ten se otevře v polovině roku 2028 a bude druhým hotelem skupiny v České republice po NYX Hotel Praha, který byl otevřen v roce 2017. Projekt Dornych nabídne volně přístupný veřejný prostor lemovaný několika menšími budovami. Spodní podlaží nových staveb budou vyhrazena pro obchody a služby, ve vyšších patrech bude umístěno kromě zmíněného hotelu nájemní bydlení a kanceláře. Jednu z budov obsadí klinika EUC.

NYX Hotels by Leonardo Hotels je lifestylová značka společnosti Leonardo, která reprezentuje individuální design a moderní extravaganci. Tato značka je známá svým výjimečným uměleckým konceptem, jehož kurátory jsou místní umělci. Každý hotel NYX je naprostým uměleckým dílem a okouzluje své hosty kulturními zajímavostmi a kreativními akcemi pod heslem „Noc patří nám“. Hotely zároveň vytvářejí inspirativní svět pro podnikání a setkávání díky své unikátní městské atmosféře.

Nový NYX Hotel Brno bude mít 170 stylových pokojů na sedmi podlažích. Netradiční bar a restaurace NYX, které budou středobodem hotelu, budou hotelové hosty i místní obyvatele zvát k setkávání a večírkům. Vrcholem hotelu bude terasa s výhledem na město.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*