Infoservis

Skanska spouští prodej nové etapy v pražských Kbelích

Skanska startuje prodej nové etapy v rezidenčním projektu Albatros Kbely v Praze 9. Bytové domy Echo a Foxtrot, pojmenované v duchu letecké abecedy, nabídnou 66 nízkoenergetických bytů. Nové bydlení je navržené podle přísných požadavků enviromentální certifikace BREEAM, nechybí ani solární panely a kvalitní interiérové vybavení včetně systému Smart Home ve standardu. S výstavbou developer počítá na podzim letošního roku s předpokladem dokončení v roce 2026. Ceny začínají od 114 tisíc za metr čtvereční včetně DPH.

V bytových domech Echo a Foxtrot převažují dispozice 2+kk a 3+kk. Zájemci ale mohou vybírat z nabídky, kde nechybí ani bydlení se soukromou předzahrádkou v přízemí nebo třeba 4+kk ve vyšších patrech, ke kterým patří také prostorné terasy. V podzemním podlaží se nacházejí sklepy, kolárna s kočárkárnou, místnost se sprchou pro mytí kol, ale i domácích mazlíčků a garážová stání připravená pro nabíjecí stanice elektromobilů. „Díky dostupnější ceně představují nové byty dobrou investici a zároveň ideální bydlení pro páry a mladé rodiny, pro které je důležitým kritériem kvalita, promyšlené dispozice a zdravý prostor k životu,“ doplňuje Lukáš Maděra, ředitel prodeje a zákaznické péče Skanska Residential.

Byty se vyznačují praktickým a účelným využitím prostoru, které nabídnou tolik potřebnou komoru nebo výklenek pro vestavěnou skříň na ukládání věcí. Budoucí obyvatelé ocení také bezpečnostní vstupní dveře, kvalitní plovoucí podlahy nebo vyšší dveře, které zvýrazní estetický dojem celého bytu. Zároveň je zachována vysoká kvalita zdravých a udržitelných materiálů s certifikacemi EPD, FSC, PEFC. Dalším benefitem je propracovaný systém chytré domácnosti ve standardu, ale také například záplavové nebo kouřové čidlo.

Bytové domy Echo a Foxtrot dosahují velmi nízké energetické náročnosti PENB – B a oproti legislativnímu standardu vychází úsporněji o 30 % (budova Echo) a 32 % (budova Foxtrot). Na střechách se objeví i fotovoltaické panely, které finální úsporu na provozních nákladech ještě zvýrazní. Efektivně se bude nakládat také s pitnou vodou a díky úsporným armaturám se zabrání nadbytečné spotřebě vody. Projekt splňuje přísné požadavky mezinárodní certifikace udržitelnosti BREEAM v úrovni VERY GOOD.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*