Infoservis

Rozpočty a náklady staveb pod kontrolou

Seminář – Náklady staveb pod kontrolou (callida.cz)

Pokud byste měli zájem dozvědět se o systému euroCALC více a vyzkoušet si tento moderní nástroj pro řízení projektů na vlastní kůži, navštivte některý ze seminářů Rozpočty a náklady staveb pod kontrolou. Pomocí reálných příkladů se dozvíte, jak úspěšně projít celým procesem zakázky: od nabídky, přes přípravu až po realizaci se zaměřením na náklady. euroCALC lze v rámci semináře získat na vyzkoušení na 30 dní zdarma. Navíc při nákupu softwaru v období konání seminářů, je možné získat prodlouženou licenci o 3 měsíce. Více informací včetně programu a možnosti přihlášení naleznete zde.

Představte si, že před zahájením realizace stavební zakázky znáte náklady již při sestavování rozpočtu a máte možnost je korigovat v průběhu zakázky podle skutečnosti. Nebo že máte k dispozici vždy přesné a spolehlivé informace o aktuálním stavu celé zakázky v průběhu realizace. To nejsou nereálné představy, ale skutečnost.

Společnost Callida nabízí moderní systém euroCALC, který pomáhá s evidencí příležitostí, tvorbou nabídkových rozpočtů a přípravou zakázky a je nepostradatelným pomocníkem při realizaci stavební zakázky včetně průběžného controllingu.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*