Infoservis

Příručka k čisticím utěrkám Mewa. Ne všechny čisticí utěrky jsou stejné

Jemná a savá utěrka Mewatex Ultra

Čisticí utěrky Mewa jsou oficiálně od roku 2011 nejlepší na světě. Aby však zůstaly v top formě, musí být použity ty správné a na správném místě. Na co si musíte dát při výběru pozor? Technické názvy čisticích utěrek znějí slibně, ale co znamenají?
Jmenují se Mewatex, Mewatex Ultra, Mewatex Plus, Mewa Protex, jsou bílo-červené, bílo-modré, bílo-zelené, růžovo-šedé a úplně modré. Jsou tenčí nebo silnější, hrubší nebo jemnější. Dnes už najdete ideální čisticí utěrku pro každé použití. Mewa jde s dobou a rozšiřuje sortiment v souladu s vývojem od Průmyslu 2.0 ke 4.0. Před více než sto lety začala německá společnost Mewa s jedinou utěrkou: na začátku byl Mewatex. Speciálně tkaná bavlněná látka vyráběná společností Mewa je robustní, savá, rozměrově stálá a především: opakovaně použitelná. Dříve se dala desetkrát vyprat a doručit zákazníkovi, dnes vydrží až 50 praní, aniž by utrpěla kvalita. V průběhu desetiletí byl Mewatex dále vylepšován a přibyly i další čisticí utěrky. Rok 1997 byl vyhlášen „rokem čisticích utěrek“ a na trh byly uvedeny utěrky Mewatex Plus na citlivé povrchy a Mewa Protex z mikrovlákna – prakticky bez žmolků. Hlavní myšlenkou bylo nabídnout každému výrobnímu a řemeslnému podniku ideální produkty pro dokonalé čištění strojů a nástrojů – a to v oběhovém systému, který je šetrný k životnímu prostředí. Mimochodem, udržitelné praní je již více než 40 let deklarovaným cílem, kterého společnost dosahuje díky vysokým ekologickým standardům v podnicích.

Pevná univerzální utěrka Mewatex je klasikou mezi čisticími utěrkami

Všechny kvalitní čisticí utěrky jsou k dispozici v systému sdílení

Dnes nazýváme systém Mewa jako Textilsharing. Více než 190 000 společností z 21 evropských zemí používá čisticí utěrky Mewa, aniž by je vlastnily. Mewa utěrky vyzvedne, vypere, zkontroluje jejich kvalitu a znovu je do firmy přiveze. Tato výhodná všestranná služba je společná všem čisticím utěrkám. A čím se liší?

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

-jik-

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*