Infoservis

Prestižní nájemce do Paláce Dunaj na Národní třídě

Kancelářské prostory v nově zrekonstruované budově Paláce Dunaj v historickém centru Prahy si pronajaly mezinárodní advokátní kancelář CMS a Evropská investiční banka (EIB). Celková obsazenost nyní dosahuje téměř 80 %. Volné zůstává pouze jedno patro kanceláří a retailové jednotky v přízemí budovy, kde již také probíhají jednání s potenciálními zájemci.

„Jsme rádi, že se nám do Paláce Dunaj podařilo získat další prestižní nájemce. Uzavřené dlouhodobé nájemní smlouvy potvrzují nejen vysokou kvalitu celého projektu z hlediska architektury a udržitelnosti, ale také jeho atraktivitu pro nájemce z řad renomovaných firem a organizací,“ komentuje Jaromír Zahrada, asset manažer společnosti Zeitgeist Asset Management.

Evropská investiční banka, která je finanční institucí Evropské unie vlastněná jejími 27 členskými státy, tak doplní další významné evropské instituce, které se do budovy stěhují. Těmi jsou tuzemské Zastoupení Evropské komise a Kancelář Evropského parlamentu společně s interaktivním centrem pro širokou veřejnost. Jejich fit-outy byly dokončené společně s uvedením celého Paláce Dunaj do provozu vloni v listopadu. V prostorách pro veřejnost „Zažijte Evropu – Europa Experience“, které návštěvníkům nabídne řadu virtuálních prvků s cílem přiblížit jim Evropu atraktivním a zábavným způsobem, se v tuto chvíli ještě instalují moderní technologie. Zahájení provozu je plánováno letos v dubnu.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*