Infoservis

Prémiové rodinné bydlení v brněnském Králově Poli

Nové rezidenční bydlení v Brně se otevírá veřejnosti. Mezinárodní developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX představila vzorový byt o dispozici 3+kk v rezidenci Starý pivovar, kterou staví v městské části Královo Pole. Moderně vybavený interiér odpovídá vysokým standardům a potřebám rodinného bydlení a je zájemcům přístupný k individuálním prohlídkám. Stavební práce se v celém rezidenčním projektu postupně finalizují a v následujících týdnech přivítá své první obyvatele.

Rezidence Starý pivovar, která je držitelem ocenění absolutního vítěze soutěže Realitní projekt roku, přinese na brněnský realitní trh 46 nových bytů o dispozicích 2+kk až 5+kk. DOMOPLAN ze skupiny FIPOX tak nabízí bytové jednotky s rozlohou 82 až 216 m², které jsou vybaveny moderními řídícími systémy a energetickým smart managementem domácností. Přímo pod okny rezidence vzniká na rozloze dvou tisíc m² zelený park s posezením. V prostorách domu se nachází také 58 krytých parkovacích míst. Za architektonickou podobou Starého pivovaru stojí Atelier RAW.

„Rezidenci Starý pivovar jsme od počátku zamýšleli postavit tak, aby byla ideálním domovem pro rodiny. Také proto bude hned pod okny bytů park. Rezidenční dům se nachází v klidné lokalitě s kvalitní občanskou vybaveností, odkud je zároveň rychlá dostupnost do centra města. Královo Pole zkrátka představuje skvělé místo pro život a my jsme velice rádi, že se nám zde podařilo vybudovat moderní rezidenční bydlení oceňované odbornou veřejností,“ popisuje výhody nové rezidence Tomáš Vavřík, generální ředitel společnosti DOMOPLAN.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*