Infoservis

Pátý ročník přehlídky čisté mobility e-SALON

Přehlídka čisté mobility e-SALON, která se konala ve dnech 9. až 12. listopadu v PVA EXPO PRAHA, ukázala rostoucí zájem veřejnosti o udržitelnou mobilitu. Pátý ročník jedné z nejvýznamnějších středoevropských událostí tohoto oboru navštívilo 23 042 návštěvníků z řad odborné i široké veřejnosti. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Na ploše 21 tisíc čtverečních metrů se během letošního pátého ročníku akce prezentovalo 109 vystavovatelů, představeno bylo 226 vozů napříč světovými značkami a přibližně stejný počet elektrokoloběžek, elektrokol a dalších eko vozítek. Návštěvníci si mohli v Letňanech dopřát testovací jízdy v 55 vozech a celkem jich v útrobách výstaviště proběhlo 2228.

„Letošní e-SALON byl co do počtu exponátů a značek nejbohatší ve své historii a vzbudil obrovský zájem návštěvníků i médií. V národní premiéře se tu představil tucet elektromobilů, k vidění byly i hybridní a další eko vozidla a dopravní prostředky, které doplnily dobíjecí technologie a exponáty spojené s elektromobilitou a její infrastrukturou,“ řekla ředitelka veletrhu Jana Nosálová. Co všechno návštěvníci v Letňanech měli možnost vidět?

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*