Infoservis

Online konference HELUZ od A do Z

Letošní online konference HELUZ od A do Z je opět naplněná technikou v souvislostech. Informace se hodí pro návrh a realizaci budov s ohledem na multikriteriální požadavky současných novostaveb. Jedním z velmi zajímavých bodů letošní konference bude požární bezpečnost, která je někdy zdánlivě přirozenou součástí staveb. Z novinek představíme nový Selektor detailů a novu službu blower door test. Ukážeme si také, jak se připravuje mladá generace budoucích stavebních profesionálů. Témata probereme s vyzvanými hosty a specialisty HELUZ.

Konference je rozdělena na přednáškovou část a workshopy, kde se probírají vybraná témata hlouběji. Workshopy se vysílají pouze v den konference ve dvou kolech. Workshop trvá 45 minut a je možné v něm pokládat dotazy pomocí chatu. Konference HELUZ do A do Z je určená pro projektanty, architekty, stavební specialisty, učitele a studenty stavebních škol a také pro zástupce realizačních firem (stavby vedoucí, přípraváře, projektové manažery).
 
Tato a další témata budeme probírat na online konferenci HELUZ od A do Z, která probíhá 28. 6. 2022 od 10:00 hodin a je zdarma.
Přihlaste se ZDE

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Zdroj: HELUZ

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*