Infoservis

Novinky SAPELI na veletrhu dveří EXPO 2022

SAPELI, česká jednička ve výrobě dveří a zárubní, představila na tradičním veletrhu dveří nazvaném EXPO 2022 novinky, které bude v průběhu roku uvádět na trh. Mezi tahouny mají bezesporu patřit dekory věrně napodobující přírodní materiál, dýha či „bezklikové“ dveře. Navzdory pandemii koronaviru má SAPELI za sebou úspěšný rok. Její tržby loni přesáhly miliardu korun a letos firma chystá do výroby a nových technologií investovat 50 milionů korun.

„Chceme jít jednoznačně především cestou kvality nikoliv kvantity. Kombinujeme poctivé řemeslo a nejmodernější technologie. Smysl určitě vidíme ve spolupráci s architekty a bytovými designéry, jejichž podněty jsou pro naše další směřování velkým přínosem,“ říká Marek Sedlák, obchodní ředitel SAPELI.

Návštěvníkům Expa zástupci SAPELI představili produktový plán a také noviny, které společnost letos uvede na trh. Hlavním cílem je především zatraktivnit sortiment a omladit nabídku. To se týká nejen samotných dveří, ale i materiálů, kování či doplňků.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

-red-

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*