Infoservis

Nová okna nyní ještě výhodněji

Pořízení nových oken nebo výměna starých oken za nová je vždy významnou investicí, která může mít zásadní dopad na komfort bydlení. Nová okna zvyšují energetickou účinnost domu, zlepšují tepelnou pohodu a současně rovněž snižují náklady na vytápění. Také mohou přispět ke zvýšení bezpečnosti a snížení hluku v interiéru.

PROČ JE VÝMĚNA STARÝCH OKEN DŮLEŽITÁ?

Stará okna jsou často zdrojem mnoha problémů. Mohou být netěsná, což vede k únikům tepla a zbytečnému prostupu chladu a zvýšeným výdajům za již tak drahé energie. Mohou být také špatně izolovaná, což může způsobovat vznik zdravotně závadných a těžko odstranitelných plísní. Další nevýhodou starých oken a dveří je i jejich nižší bezpečnost a rovněž nižší estetická hodnota.

Naopak nová plastová, dřevěnádřevohliníková okna mají řadu výhod, které výrazně zlepšují kvalitu bydlení. Díky těsným a dobře izolovaným oknům se sníží úniky tepla, které vedou k značným úsporám na vytápění. Okna s trojitým těsněním a trojskly nejenom lépe izolují, ale také i lépe pohlcují hluk, a tím zlepšují klid a pohodu v interiéru. Jsou také vyrobena z pevnějších materiálů a mají lepší bezpečnostní prvky včetně celoobvodového kování.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*