Infoservis

Nová kolekce RAKO NEWS 2024

Představujeme vám nový přírůstek do oblíbené série Betonico – venkovní dlaždice, které jsou synonymem pro kvalitu, styl a praktičnost

Společnost LASSELSBERGER, s. r. o., představila novou kolekci keramických obkladů a dlažeb RAKO NEWS 2024, celkem pět nových sérií. Dvě série – COMPILA a CASTONE – zahrnují jak obkládačky, tak dlaždice, pouze dlaždice nabídnou série VALS, PLYWOOD a BRICOLA. Série BRICOLA, VALS a CASTONE přinášejí také venkovní dlaždice 60 × 60 cm tloušťky 2 cm.

COMPILA

Představujeme vám sérii Compila, nový koncept obkládaček a dlaždic, který přináší neuvěřitelný potenciál do světa interiérového designu bez hranic mezi privátním a profesionálním využitím. S touto sérií získáte nejen unikátní možnost prezentovat obkládačky samy o sobě, ale také je navrhnout jako ideální základ či dekorativní prvek pro originální kombinace s dalšími výrobky RAKO. Díky tomuto sortimentu můžeme tvořit prostředí, které odráží osobní přání a kreativitu každého z nás.

Compila kombinuje dlaždice a obkládačky napříč formáty celkem ve dvanácti barvách. Čtyři základní, neutrální barvy (Paper, Cement, Shadow a Taupe) se kombinují u dlaždic i obkládaček, 4 barvy (aqua, nude, mint a botanic) jsou nabízeny pouze u obkládaček a 4 tmavé/zemité odstíny jsou unikátní pro dlaždice (sand, cotto, storm a coal). Škála barevných kombinací a formátů (dlaždice 60 × 120, 60 × 60, 30 × 60, 45 × 45, 30 × 30, 10 × 10 cm / obkládačky 30 × 60, 20 × 40 cm) je téměř nevyčerpatelná.

5× COMPILA

S lesklými reliéfními pásky 10 × 30 cm, dostupnými v 9 různých barvách, můžete vytvořit nekonečné množství kombinací, které oživí každou místnost. Vyzkoušejte třeba výraznou červenou obkládačku cotto pro obložení kuchyně nebo jemnou pastelovou barvu mint pro relaxační atmosféru v koupelně.

Dekor Herbs

Symbióza přírodních motivů, ručně malovaného porcelánu a herbáře ve velikosti vytapetované stěny. Nenásilně vnáší do prostoru nádech tradice a dědictví.

Dekor Onsen

Onsen označuje tradiční japonské lázně inspirované rituálem očisty. Dekorace zachycuje zenové linie v písku (zvýrazněné díky keramické technologii dryfix), což vytváří prostor pro relaxaci, zaměření se na sebe, meditaci a intimitu.

Dekor Game

Přírodní náhodná sestava v materiálové a barevné škále sesbírané z celé Compily. Umožňuje proměnu do hravého, pestrého, nekomplikovaného prostoru. Tento dekor měl pracovní název Halabala, ale hravost zvítězila, proto pojmenování Game.

Dekor Ornament

Exkluzivní podlahová dekorace, kterou lze použít i na stěny. Spojuje teplo tradičních kobercových vzorů a texturu ornamentální keramiky s celkovou barevností dlaždic Compila. Navozuje harmonii a estetickou pohodu.

VALS

Přeneste kouzlo švýcarských Alp přímo do vašeho domova s dlaždicemi Vals. Ty jsou inspirovány robustním charakterem hrubozrnného granitu, který se vyskytuje v malebném horském údolí Vals.

Design dlaždic Vals je opravdu jedinečný, což dokazují výrazné rovnoběžně orientované žíly. Tato detailní charakteristika nabízí flexibilitu ve způsobu pokládky dlaždic 60 × 120 a 60 × 60 cm. Řezaná dekorace najde uplatnění jak na stěnách v interiéru, tak na exteriérových fasádách nebo podlahách vstupních prostor. Plynulý přechod z interiéru do exteriéru zajistí venkovní dlaždice s tloušťkou 2 cm formátu 60 × 60 cm stejného designu a barev, včetně schodovky.

Dlaždice Vals jsou dostupné ve třech sofistikovaných šedých odstínech (fog, natural, pepper), které podtrhují přirozenou barevnost kamene s povrchem ABS (protiskluznost R10/B). Ať už hledáte vhodný materiál pro velké komerční plochy, nebo chcete oživit malou koupelnu v kombinaci s obkládačkami Compila, dlaždice Vals jsou ideální volbou pro každý prostor.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*