Infoservis

Nová kolekce MEDA se představuje po celé Evropě

Značka  LAUFEN představuje sérii exkluzivních akcí ve svých vlastních showroomech LAUFEN space, kde bude uvedena koupelnová kolekce MEDA. Novinku představí světoznámý designér, Peter Wirz, který kolekci navrhl. Tyto kurátorské akce nabízí jedinečnou příležitost zažít osobní setkání s vizionářským švýcarským designérem a jeho renomovaným studiem VETICA  a poznat harmonické spojení nejmodernějších inovací a nadčasového designu, které kolekci MEDA charakterizuje.

20 LET SPOLUPRÁCE

Švýcarský designér Peter Wirz a jeho celosvětově aktivní designové studio VETICA stojí za jedněmi z nejúspěšnějších produktů značky LAUFEN. Již v minulosti Peter Wirz navrhl úspěšnou koupelnovou sérii PRO, která zůstává synonymem pro nenápadný, nadčasový design. Švýcarský designér stojí i za inovativní bidetovací toaletou LAUFEN Cleanet Riva.

Nová kolekce MEDA na tyto úspěchy navazuje maximálním využitím nových výrobních technologií a designových možností. Kolekce představuje to nejlepší ze švýcarského designu: minimalismus, funkčnost a důraz na detail. „Můj tým i já se snažíme pomocí vytříbeného designu nejen myslet na kvalitu, ale také vytvářet předměty, které jsou každodenní radostí,“ vysvětluje Wirz a doplňuje: „To je konečná výzva současného designu: vytvořit něco, co osloví co nejvíce lidí.“

Nová kolekce MEDA zahrnuje  umyvadla a umývátka, umyvadlové mísy, WC a bidety i koupelnové baterie spolu s celou řadou koupelnového nábytku. Tyto prvky tvoří kompaktní kolekci identifikovatelnou jasnými geometrickými tvary: výrazné obdélníkové vnější profily jsou doplněné měkčími oblejšími křivkami uvnitř sanitární keramiky. Nadčasový design umožňuje flexibilní začlenění nové kolekce do jakéhokoli interiéru. Kolekce také přináší několik překvapivých prémiových detailů, jako jsou chytré integrované police, tiché splachování Silent Flush, širokou  škálu barevných variant nebo hliníkové úchytky doplňující barvu nábytku.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*