Infoservis

Newsletter Baumit v novém kabátě

Vážení obchodní partneři, už v tomto vydání Vám přinášíme první story z nové rubriky „Skvělé stavby, jedinečné příběhy“. Každý měsíc Vám představíme inspirativní pohledy do historie a vývoje skvělých staveb, na nichž se Baumit podílel. Provedeme Vás jedinečnými příběhy projektů a lidí, kteří za nimi stojí. Ať už jste nadšenci architektury, nebo jen milovníci příběhů, věříme, že Vám naše nové vydání přinese ještě více nápadů a inspirace.
Váš tým Baumit
Jedinečný příběh Strakoschovy rezidence
Příběh Strakoschovy továrny na výrobu obuvi se začal psát na konci 19. století. Do života stavby a lidí, kteří stojí za jejím vznikem, vstoupila válka a posléze znárodnění. S budovou už to nevypadalo dobře, než ji v roce 2018 objevila společnost Jakes Development, s. r. o., která napsala novou kapitolu její historie. Dnes je ze Strakoschovy rezidence moderní obytný komplex.
Přečíst si celý příběh
Vzdělávací systém pro širokou veřejnost
Zveme vás na letošní semináře Baumit Akademie, které se konají v našich moderních centrech v Brandýse nad Labem, Modřicích a Dětmarovicích. Letošní ročník Baumit Akademie je zaměřen na klíčová témata, jakými jsou udržitelnost, technologie a inovace v oblasti zateplení, minerálních omítek a podlahových konstrukcí. Mimo to vám přineseme cenná doporučení.
Přihlásit se
Čekáme právě na vás

Uvažujete o změně pracovní pozice a zajímáte se o stavební trh? Staňte se naším novým produktovým manažerem. Nabízíme vám různorodou pracovní náplň, včetně možnosti dalšího rozvoje vaší kariéry. Čeká vás produktové řízení výrobkových řad zateplovacích systémů a povrchových úprav fasád, budete se podílet na tvorbě produktové strategie. Vytvářejte spolu s námi kvalitní produkty a systémy pod uznávanou značkou, která představuje jednoho z předních výrobců stavebních hmot.
Zjistit více
Hlasujte v soutěži Life Challenge 2024

Nápadité a výjimečné stavby inspirovaly už v roce 2014 vznik prestižní soutěže Baumit Life Challenge, jejímž cílem je najít a ocenit nejkrásnější a nejzajímavější fasády Baumit v Evropě. V letošní roce se Life Challenge, díky vítěznému projektu Cukrarna Gallery, přesunula do slovinské Lublaně.Kromě veřejného hlasování, ve kterém může o vítězi rozhodnout i váš hlas, budou všechny nominované projekty posouzeny mezinárodní odbornou porotou. Kdo bude vítězem letošního ročníku? To se dozvíme na slavnostním galavečeru 23. května ve Slovinsku.
Hlasujte zde

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*