Infoservis

Navštivte akci Dny pasivních domů 2018

Kdy: 8. – 10. června 2018
Kde: po celé České republice, více na www.pasivnidomy.cz/dpd
Centrum pasivního domu pořádá již 15. ročník prestižní mezinárodní akce Dny pasivních domů 2018. Od pátku 8. do neděle 10. června můžete navštívit pasivní domy po celé České republice.
Své dveře otevře několik desítek pasivních domů po celé České republice. Zájemci mohou bezplatně navštívit již postavené domy, nebo i ty, které jsou těsně před dokončením a získat informace z první ruky přímo od jejich majitelů nebo stavitelů. Pokud se rozhodujete o bydlení v pasivním domě, máte ideální příležitost zjistit, jaké jsou jeho výhody, nebo na co si dát při stavbě pozor.
S podporou členské základny bude připraven doprovodný program. Ve vybraných domech budou probíhat přednášky, workshopy či zábava pro děti.
Vyfoť, sdílej a vyhraj
Tradičně vyhlašujeme s touto akcí soutěž, ve které můžete letos vyhrát Dron Drone´n base 2.0, chytré hodinky Garmin Forerunner 35 Optic, nebo bezdrátový reproduktor Riva S. Stačí navštívit některý z přihlášených domů do akce Dny pasivních domů 2018, vyfotit se s ním a zaslat jednu Vámi vybranou fotografii na email marketing@pasivnidomy.czči do zprávy našeho facebookového profilu do neděle 10. 6. 2018 23.59 hodin.
Následně bude fotografie zveřejněna na facebookovém profilu PasivniDomy.cz, kde proběhne hlasování fanoušků o nejhezčí z nich. Oceníme celkem tři vítěze podle největšího počtu získaných „palců“.
http://www.pasivnidomy.cz/katalog-dne-pasivnich-domu/

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*