Infoservis

Na stavbách bezpečně

Bezpečnost je důležitá. A na stavbě by mělo být dodržování bezpečnostních standardů stejně automatické, jako v běžném životě. Jako když sedáte do auta a zapnete si pás. Jako když vyrážíte na motorce a berete si helmu. Jako když chráníte své úspory v bance dvoufázovým ověřováním a nevěříte podvodným emailům a zprávám. Bezpečnost je součástí každodenního života. Bezpečnost na stavbě má smysl.

Život na hraně

Nejčastějším úrazem na stavbách je pád z výšky nebo do hloubky, kterému nedokáže často zabránit ani improvizace z materiálu stavby. Řešením tak může být správně instalovaná profesionální ochrana volného okraje, například systém Doka XP nebo různé sloupky zábradlí s variabilními botkami pro pevné ukotvení pro různé potřeby stavby. Tam, kde není možné z jakéhokoliv důvodu instalovat ochranu volného okraje nebo montovat například stropní bednění ze země (jako nabízí například systém Dokadek 30) může přijít ke slovu systém Free Falcon, který je zajímavou alternativou k pevným úvazům.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Až ráno pojedete do práce, třeba na stavbu nebo do kanceláře, zapněte si pás. Včas přibrzděte u přechodu a dejte přednost školním dětem. Zkuste se zamyslet, kolik takových drobných bezpečnostních opatření uděláte každý den úplně automaticky. Udělejme stejně automaticky bezpečnější i svět na stavbách. Protože to má smysl.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*