Infoservis

Mewa investuje do měření tělesných rozměrů pomocí AI

Foto: Mewa/Esenca

Poskytovatel textilních služeb Mewa pokračuje v růstu. Získal většinový podíl ve start-upu Esenca Digital Workwear S.R.L. z Rumunska. Tato společnost se specializuje na vývoj aplikací se skenovacími procesy podporovanými umělou inteligencí pro určování velikostí oblečení.

Získáním většinového podílu ve společnosti Esenca rozšiřuje poskytovatel textilních služeb své portfolio a získává spolehlivého, dlouhodobého partnera v oblasti digitálních služeb pro zákazníky. Technologie založená na umělé inteligenci umožňuje samotné společnosti Mewa, ale také jejím klientům a spolupracovníkům, využívat pohodlné měření velikostí pomocí aplikace. Ta usnadní správný výběr pracovních, firemních a ochranných oděvů nebo prostředků pro bezpečnost práce. Díky tomu bude měření s určováním velikostí u zákazníků ještě pohodlnější a efektivnější.

„Naším cílem je díky možnostem AI ještě více zjednodušit a zpříjemnit servis uživatelům, kterým poskytujeme pracovní oděvy. Ve společnosti Esenca jsme našli partnera s vynikajícími odbornými znalostmi jak v oblasti umělé inteligence, tak v textilním průmyslu. To nás přimělo k této investici,“ vysvětluje Bernhard Niklewitz, generální ředitel (CEO) společnosti Mewa.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*