Infoservis

Lofty Kolbenova snoubí design budoucnosti s industriálními prvky

Praha, 20. února 2024  – Architektonický ateliér Masák & Partner, který stojí za rezidenčním bydlením Lofty Kolbenova, představuje svůj vzorový byt. Zájemci o bydlení s nádechem industriální historie pražských Vysočan tak mohou načerpat energii místa ve dvouúrovňovém loftovém bytu o dispozici 3+kk. Jeho interiér je vybaven moderními interiérovými prvky od českých i zahraničních značek, jedním ze zapojených designérů je sklářský výtvarník František Jungvirt. Vzorový byt je otevřen od ledna letošního roku.

Bývalá ČKD továrna v srdci pražských Vysočan se pod architektonickým vedením ateliéru Masák & Partner proměňuje na rezidenční bydlení Lofty Kolbenova s 215 byty různých velikostí a dispozici. V návrzích projektu architekti respektují průmyslovou povahu místa a industriální artefakty stavby propisují do bytového designu 21. století.

Od přelomu roku na prodeji Loftů Kolbenova ateliér nově spolupracuje s prodejci ze společnosti Century 21. „Zájem o koupi bytů se opět zvedá a to i díky postupnému zlepšování úrokových sazeb. Prodejům pomáhá i to, že banka našemu projektu věří a stačí jí tak pouze 15 % zálohy na kupní cenu bytu. Na projektu Lofty Kolbenova máme nyní zadaných třicet procent bytů,” přibližuje současný stav prodejů Marie Antošíková, projektový manažer Loftů Kolbenova, která v letošním roce očekává další oživení na trhu.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*