Infoservis

Light + Building 2024 se uskuteční od 3. do 8. března ve Frankfurtu

Light + Building je jedinečný obchodní veletrh pro klíčová průmyslová odvětví ze tří odvětví: lehké, elektrotechnologii, stejně jako automatizace domů a budov. Inovativní produkty, trendy a nové technologie budou představeny všem, kteří se profesionálně podílejí na navrhování, plánování a provozu budov, jako jsou investoři, architekti, inženýři, plánovači, provozovatelé, velkoobchodní a maloobchodní dodavatelé. Light + Building se bude konat 6 dní od neděle 03. březen do pátku 8. března 2024 ve Frankfurtu.

Dominique Ewert, ředitelka marketingové komunikace veletrhu Light + Building

„Light + Building Frankfurt je hlavní mezinárodní obchodní veletrh, který sdružuje technologické společnosti pro osvětlení a stavebnictví, aby předváděly inovace a spojily se s globálními odborníky v oboru. Veletrh se zaměřuje na obytné i komerční/průmyslové sektory s produkty pro nová schémata a projekty renovace. Light + Building 2024 poskytuje platformu pro získávání nových produktů, vytváření sítí a získávání tržních poznatků,“ říká Dominique Ewert, ředitelka marketingové komunikace veletrhu Light + Building.
Segment osvětlení obchodního veletrhu obsahuje produkty a řešení pro interiérové a exteriérové osvětlení, technologii LED a OLED, inteligentní správu světla, inteligentní domácí systémy a další. Segment technologie budovy události zahrnuje vytápění, ventilaci a klimatizaci, energetickou účinnost, bezpečnost a zabezpečení, inteligentní domácí technologii, elektrické instalace a další.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

WELCOME TOMORROW kombinuje magické světelné efekty, fascinující design s pokročilými technologiemi. Designéři a vývojáři geniálně zkoumají inovativní možnosti a vytvářejí vizionářské designy. S úchvatnými vizuálními a iluzorními efekty, jako jsou odrazy, pohyb, neskutečný barevný jas i senzorické světelné efekty, vytvářejí hypnotickou, nadpřirozenou estetiku. V trendových návrzích se důsledně snoubí řemeslná zručnost a sofistikované technologie.

EMBRACE SIMPLICITY se dívá na stále rostoucí povědomí o prospěšných designech a klidných uspořádáních. Nové designové přístupy otevírají pohled na holistické úvahy: výsledkem je udržitelnost, funkčnost a emoce. Čisté, přírodní, se strukturální a materiálovou upřímností autentické designy svítidel a vývoj udržitelných materiálů jsou vždy spojeny s příběhem. Kvalitní řemeslné zpracování je zde stejně důležité jako přírodní materiály, nápadité experimenty s alternativními materiály, moderní výrobní technologie a neomylný smysl pro užitečné a emocionální.

CREATE UNIQUENESS uvolňuje to speciální, „jedinečné“, neopakovatelné. V eklektickém mixu se zde setkávají rozmanité a speciální designy s výrazně unikátním charakterem. Nápadité tvary, expresivní povrchy, nekonvenční designy – interiéry vypadají jako vybraná, kurátorsky sestavená sbírka uměleckých děl. Poutavé je také použití velmi odlišných materiálů, které se spojují v neočekávaných, kontrastních kombinacích. Prostorové efekty jsou charizmatické: vintage kouzlo se kombinuje s čistou modernitou, řemeslné zpracování s volnomyšlenkářským projevem. V inspirativním dialogu mezi průmyslem a řemeslnou zručností vznikají osobité návrhy a podnětné kompoziční nápady.

-jik-

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*