Infoservis

Klimatizace proti horku a pro pohodlí

Nová řada klimatizačních jednotek řady TZ společnosti Panasonic nabízí kompaktní, efektivní a stylové provedení s pokročilými vzduchovými filtry a nízkou hladinou hluku.
1
Vnitřní klimatizační jednotky TZ se mohou pochlubit velmi vysokou energetickou účinností A++ a A+ i použitím ekologicky šetrného chladiva R32. Toto chladivo zvyšuje účinnost klimatizačních jednotek a zajišťuje, že systém odpovídá nejnovějším předpisům. R32 má také mnohem nižší GWP (Global Warming Potential), než jiná běžně používaná chladiva, což zaručuje minimální dopad na životní prostředí v případě úniku chladiva.
Řada TZ přichází s novým kompaktním designem ve stylovém matně bílém provedení, který významně snižuje prostor potřebný pro instalaci a umožňuje jednotky použít v libovolném návrhu interiéru. S šířkou sníženou na pouhých 799 mm jednotky perfektně zapadnou do prostoru nad dveřmi, takže představují ideální chladicí řešení i pro velmi úzké obytné prostory nebo chodby. Hladina hluku řady TZ je extrémně nízká – pouhých 20 dB.
Ke komfortu domova přispívají klimatizace TZ i účinným vzduchovým PM 2,5 filtrem, který je ze vzduchu schopen odstranit pevné mikročástice od velikosti 2,5 µ, což zvláště uvítají obyvatelé ve velkých městech. Modely TZ také disponují technologií Aerowings, která umožňuje rovnoměrnější distribuci studeného vzduchu po místnosti, aby lidé nebyli vystavení nepříjemnému proudu studeného vzduchu.
2
Řada Panasonic TZ nabízí 7 modelů v rozmezí od 2 do 7,1 kW a jejich vnitřní jednotky jsou kompatibilní i s multisplitovým systémem, který umožňuje připojení až 5 vnitřních jednotek s jednou venkovní. Označení modelů řady Panasonic TZ: KIT-TZ20TKE, KIT-TZ25TKE, KIT-TZ35TKE, KIT-TZ42TKE, KIT-TZ50TKE, KIT-TZ60TKE, KIT-TZ71TKE
Více na www.aircon.panasonic.eu.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*