Infoservis

Jak si doma vytvořit dokonalý odpočinkový ráj

Milujete odpočinek ve vířivce a sauna je pro vás ideální způsob, jak dobít energii a posílit zdraví? Pokud máte zahradu nebo terasu, měli byste zapřemýšlet, jak ji proměnit ve svůj soukromý wellness ráj pod širým nebem. Vytvoříte tak jediné spa na světě, které budete mít vždycky jen sami pro sebe.

Domácí wellness nemá otevírací hodiny, neplatí se v něm vstupné, nemusíte za ním jezdit přes celé město nebo dokonce republiku, bude kdykoli adults only, když si to budete přát, stejně jako vám nikdo nebude zakazovat vzít do něj klidně celou partu dětí. A navíc si ho můžete přizpůsobit právě vašim oblíbeným rituálům a potřebám.

Vůbec nejlepší je ale budovat domácí spa venku, tedy na zahradě nebo terase. Pokud totiž nemáte opravdu velký dům, ideálně třeba se suterénem nebo jinou velkou plochou, kterou můžete wellness zóně věnovat, byli byste uvnitř limitovaní prostorem.

Ideální je na vlastní wellness myslet už ve chvíli, kdy dům, respektive zahradu teprve budujete a speciální zónu spolu s architektem zařadit do plánů. Nic ale není ztraceno, i když už bydlíte.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*