Infoservis

HELUZ GROUP obhájila pozici mezi nejlépe řízenými firmami

Ocenění za společnost HELUZ GROUP převzali (zleva): Ing. Petr Stejskal, M.I.M., Business Development HELUZ GROUP, Ivana Schořovská, CHRO HELUZ GROUP, Ing. Jan Smola, MBA, CEO HELUZ GROUP a Ing. Anna Koutská, CFO HELUZ GROUP

HELUZ GROUP obhájila pozici mezi nejlépe řízenými firmami Česka. Na slavnostním vyhlášení v Martinickém paláci v Praze převzalo vedení společnosti HELUZ GROUP ocenění Czech Best Managed Companies 2022 již potřetí po sobě. Program organizuje společnost Deloitte celosvětově od roku 1993, v České republice se konal třetí ročník. V rámci programu vyhlašovatel oceňuje kvalitu řízení předních soukromě vlastněných společností včetně jejich managementu. Nezávislá odborná porota hodnotí u každé společnosti čtyři klíčové pilíře – firemní strategii, řízení a finanční výkonnost, produktivitu a inovace a v neposlední řadě firemní kulturu.

Firmy, které úspěšně projdou Czech Best Managed Companies programem, prokazují kvalitu řízení na úrovni těch nejlepších. Na rozdíl od intuitivního řízení mají dlouhodobou strategii a všichni zainteresovaní lidé vědí, jaký je cíl a proč. „Neustále pracujeme na zlepšování našich procesů a fungování skupiny a tento program pokládáme za skvělý feedback našeho snažení. V minulých ročnících jsme dostali cenné rady a náměty v jednotlivých oblastech našeho fungování, které nám pomohly soustředit se na naše slabší stránky. Tak nám přišlo škoda této možnosti nevyužít i v tomto ročníku,“ komentoval obhajobu titulu Czech Best Managed Companies generální ředitel společnosti HELUZ Ing. Jan Smola, MBA.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

-red-

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*