Infoservis

HEALTHY HOME ACADEMY 2018

Zdravé vnitřní prostředí z pohledu automatizovaných řešení chytré domácnosti a INDOOR GENERATION & Press conference.
Přijďte se přesvědčit, že pojem Internet of Things skutečně existuje a má zásadní vliv na kvalitu vnitřního prostředí v budovách. Poptávka po efektivních a chytrých řešeních v budovách, kde žijeme a pracujeme, je stále silnější. Diktuje ji životní styl současné generace, která tráví až 90 % času v interiéru. Nikdy v minulosti nebyl náš život takovým mixem aktivit odehrávajících se uvnitř budov jako teď. A to, co nás donedávna odlučovalo od přírody a bylo hnací silou naší evoluce jako živočišného druhu, nás paradoxně teď ohrožuje na zdraví. Pokud s tímto trendem nezačneme okamžitě bojovat, zaděláváme na zdravotní problémy.

Healthy Home Academy 2018

  1. května 2018

La Fabrika: Slévárna (Přístavní 22, 170 00, Praha 7)
od 14:00 hodin
Program
 14.00 – 15.30                                                   
Petr Mára – Problematika chytré domácnosti v podání Apple HomeKit.
Ing. Tomáš Švec – Představení nového systémového řešení VELUX ACTIVE (dostupné inteligentní řízení ventilace a stínění pomocí senzorů).
Ing. arch. Klára Bukolská – INDOOR GENERATION, press sekce, kde představíme obsahový materiál k tématu.     
Fenomén chytré domácnosti v prostředí české výstavby.
MUDr. Richard Imrich, DrSc., PhDr. Marian Jelínek, PhD. – Témata zdraví ve vztahu k pracovnímu prostředí a bydlení
15.45 – 16.30
Moderovaná panelová diskuse – Diskuze s odborníky nejen o tom, jak zvládnout aktuální výzvu automatizace v navrhování budov.
16:30 – 17.00
Press Lounge – Představení tématu Indoor generation, výsledků lokálního výzkumu YouGov a připraveného obsahu pro média, který od nás dostanete přímo na místě formou presskitu.
Registrace a detaily: velux.cz/academy

Hlavním tématem Healthy Home Academy 2018, která se uskuteční 28. 5. 2018 v Praze, je zdravé bydlení z pohledu automatizovaných řešení chytré domácnosti a tzv. INDOOR GENERATION. Návštěvníci se mohou těšit na řadu zajímavých přednášek i přednášejících. Do problematiky chytré domácnosti v podání Apple HomeKit svým osobitým způsobem návštěvníky zasvětí Petr Mára, nejznámější odborník na Apple řešení u nás. Poodhalí, jak si chytrou domácnost představuje nejhodnotnější firma světa, jaké benefity mohou již teď využít čeští zákazníci i jaká je strategie firmy v této oblasti do budoucna. Propojení s Apple HomeKit zde není náhodné. Unikátní řešení spolupracující s tímto systémem představí na akci produktový manažer společnosti VELUX Tomáš Švec. Již letos se totiž mohou čeští zákazníci těšit na jednoduché, efektivní a cenově dostupné řešení od společnosti VELUX, které nabízí řadu dalších významných benefitů.
Přestože se doposud chytrá domácnost těšila pouze zájmu technicky zdatnějších uživatelů, nyní bude snadno dostupná pro všechny, kteří chtějí zdravě bydlet. Právě zdraví a zdravé prostředí bude rozhodujícím impulsem, proč dnes chtít chytrou domácnost. Proč tomu tak bude, přijde se svou přednáškou věnující se fenoménu INDOOR GENERATION vysvětlit Klára Bukolská, hlavní architektka společnosti VELUX. Tématu zdraví ve vztahu k pracovnímu prostředí se bude věnovat také ředitel Národního ústavu revmatických chorob na Slovensku MUDr. Richard Imrich, DrSc., který zde nabídne překvapivé závěry, se kterými se setkal během své odborné praxe v USA i na Slovensku.
S ověřenými podněty, jak si udržet zdraví i pracovní zápal přijde návštěvníky seznámit PhDr. Marian Jelínek, PhD., známý hokejový trenér, kouč, manažer, pedagog a spisovatel, který se mimo jiné proslavil dlouholetou spoluprací s Jaromírem Jágrem. Své mnoholeté zkušenosti z vrcholového sportu dnes využívá při inspirativních přednáškách pro manažery, na vysokých školách, konferencích v Čechách i v zahraničí. Pro návštěvníky akce Healthy Home Academy si připravil řadu lifehacků, které ve svém životě využije každý z nich.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*