Infoservis

Gumové břity pomáhají při zimní údržbě komunikací

V zimních měsících se péče o údržbu komunikace stává hlavním úkolem, který zajišťuje bezpečný a plynulý pohyb lidí i vozidel venku. Odstraňování sněhu a ledu, které mohou způsobit nebezpečné podmínky pro chodce i řidiče, se tak stává jedním z klíčových opatření. K čištění vozovek od sněhu, ale i bláta, listí a podobně mohou posloužit gumové břity od GUMEXU.

Jednoduchá montáž, ochrana povrchu a eliminace hluku – to jsou hlavní výhody gumových břitů na radlice a pluhy, které nabízí společnost GUMEX. Břity, které se nejčastěji používají při úklidu sněhu, však najdou své uplatnění nejen v zimním období. Posloužit můžou například i k odstranění nánosů bahna nebo mokrých odpadů po dešťových srážkách, v zemědělství či na staveništích.

Gumové břity lze objednat v různých velikostech a ve variantě s úkosem či bez. V GUMEXU je vyrábějí ze speciální oděruvzdorné pryže se zalisovanými textilnímu vložkami. Tento dlouhodobě osvědčený materiál zajišťuje jednak vysokou životnost břitů a dále chrání povrch, na kterém se břity používají.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*