Infoservis

Firma Schell na veletrzích v roce 2017

Co připravuje společnost Schell na letošní veletrhy? Kde se s prezentací renomovaného specialisty na sanitární armatury veřejných a komerčních prostor setkáte? Jaké novinky návštěvníkům přestaví na ostře sledovaném veletrhu tohoto roku ve Frankfurtu?
Schell Xeris E
V plném proudu jsou přípravy německého výrobce armatur Schell na stěžejním veletrhu ISH, který se odehraje tradičně v březnu (14. -18 .3.) na výstavišti ve Frankfurtu nad Mohanem. Ústředním tématem prezentace tradičního výrobce z města Olpe bude nový systém inteligentního hospodaření s vodou pro optimalizovaný provoz budov nazvaný eSchell. Tomuto systému lze svěřit klíčovou roli ve správě hospodaření s vodou v budovách pro dosažení hygienického provozu armatur a zvýšení efektivity v nakládání se spotřebou vody a energie v komerčních a veřejných budovách. Jak konkrétně tento systém funguje, se návštěvníci dozví v rámci velkolepě pojaté  prezentace na ploše 280 m². Systém eSchell se bude „živě“ a plně funkční prolínat celou expozicí. Premiérově bude na ISH představena nová elektronická verze designové umyvadlové armatury Schell Xeris, a to i v provedení s termostatem. Zodpovědět dotazy návštěvníků bude připraven – u jednoho ze šesti „poradenských ostrůvků“ – početný tým odborníků firmy Schell včetně obchodního zástupce pro Českou republiku Aleše Řezáče a zástupce pro Slovenskou republiku Ivana Bahníka. Pozornosti určitě neunikne ani soutěž o hodnotné ceny, kterou Schell pro návštěvníky své expozice připravuje.  Prezentaci najdete jako již obvykle v hale 4.1, stánek F46.
O měsíc později se české zastoupení firmy, jejíž jméno se stalo synonymem pro rohové regulační ventily, bude prezentovat na brněnském veletrhu firmy Ptáček velkoobchod, a.s. „Tato akce je pro nás v tuzemsku velmi důležitá, protože na ní každoročně míří tisíce profesionálů z oboru a nemalá část z nich se pravidelně zastaví na našem stánku. Z tohoto pohledu je pro nás účast na této akci efektivnější než vystavování na obecných veletrzích v Česku,“ vysvětluje Aleš Řezáč, obchodní zástupce Schell pro Českou republiku. Veletrh Ptáček proběhne na BVV v termínu od 25. 4. do 29. 4. 2017 a je součástí Stavebních veletrhů Brno.
eSchell
Obdobně koncipovanou akcí je kontraktační výstava Show novinek pořádaná společností Gienger, velkoobchodem v oboru TZB. Také na tomto odborném veletrhu, který se odehraje v logistickém centru této společnosti v Ostravě ve dnech 17. 5. – 19. 5., bude společnost Schell prezentovat odborníkům svůj sortiment. Výstavně nabitý půlrok potom zakončí ve dnech 15. 6. – 16. 6. v Karlových Varech na západočeském vydání Show novinek.
schell-logo

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*