Infoservis

Fakulta stavební VUT propojuje studenty a firmy z oboru

Více než padesátka firem se představila studentům Fakulty stavební Vysokého učení technického v Brně v rámci Dnů pracovních příležitostí. Zástupci jednotlivých společností poskytli studentům informace o možnostech práce ve společnostech a také konkrétní pracovní nabídky. Akce se konala od 19. do 21. února 2024.

Brno, 28.2.2024 – Fakulta stavební VUT (FAST VUT) uspořádala už šestý ročník FAST Job Days, v rámci kterého partnerské společnosti i veřejné instituce, jako například Jihomoravský kraj, město Brno nebo Správa železnic, na svých stáncích nabídly studentům fakulty pracovní příležitosti v jednotlivých odvětvích svého působení. „Studenti mají jedinečnou příležitost pohovořit se zástupci řady firem. Vidí, co firmy nabízí, a mají možnost přímého srovnání,“ uvedl za FAST VUT proděkan Zdeněk Dufek.

Jednotlivé firmy, které se na veletrhu prezentovaly, mohly studentům představit svoji společnost a ukázat jim, jaké možnosti stáží nebo zaměstnání nabízejí. „Je to pro nás velmi cenná zkušenost. Máme možnost setkat se s absolventy a studenty stavebního oboru a zjistit, o jakou práci mají zájem, co je zajímá a také podle čeho si vybírají, kam půjdou pracovat,“ popsal Václav Stehno, generální ředitel a zakladatel technologicko-stavebního koncernuTHIERRA, který patří k partnerům FAST VUT.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*