Infoservis

DOMOPLAN staví v Brandýse nad Labem a je ve polovině

Stavba rezidenčního areálu Na Mariánské cestě v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi od developerské společnosti DOMOPLAN se dostala do další fáze. Dělníci momentálně staví první etapu komplexu se 168 byty, kterou jako hlavní dodavatel zajišťuje technologicko-stavební koncern THIERRA. Areál s parkovou úpravou a řadou možností, jak trávit volný čas, klade důraz na ekologické prvky a energeticky úsporná řešení. Společně s obnovitelnými zdroji energie pokryjí až 40 procent celkové spotřeby rezidence.

Velký důraz je u stavby rezidence Na Mariánské cestě kladený na využití moderních technologií, které přispívají k energetické soběstačnosti. „Investice do energeticky soběstačného bydlení jednoznačně dává z dlouhodobého hlediska smysl. Stavby z kvalitních materiálů, moderní technologie a chytrá energetická řešení považujeme za nezbytnou součást standardů moderního bydlení. Vybízí k tomu samotná situace na trhu a také zájem lidí o kvalitní bydlení. Snažíme se proto, aby naše rezidenční komplexy byly dlouhodobě životaschopné a v co největší míře samostatné,“ uvádí Josef Molnár, hlavní manažer projektů společnosti DOMOPLAN. Obyvatelé areálu budou mít řadu možností, jak aktivně trávit volný čas. K dispozici jim bude například komunitní zahrádka, workoutové prvky, relaxační zóny, dětské hřiště, posezení nebo grill pointy.

Rezidence nabídne po svém dokončení celkem 321 bytů, výstavba prvních 168 bude hotová koncem příštího roku. „V posledních týdnech jsme dokončili monolitické konstrukce. V prvních dvou objektech, které jsou blíže zástavbě, postupně přecházíme na dokončování zdění druhých a třetích pater. Zároveň byly provedeny páteřní trasy kanalizačního a vodovodního řadu. Po vybudování třetích pater začneme provádět hydroizolaci spodní stavby a současně také jednáme s plynárnami o napojení nového plynovodního řadu,“ komentuje aktuální stav prací Václav Stehno, generální ředitel koncernu THIERRA, která společně s DOMOPLANem spadá pod skupinu FIPOX.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*