Infoservis

CZECH INTERIOR AWARD spustil hlasování, utká se 222 projektů

Boj o historicky první tituly soutěže CZECH INTERIOR AWARD odstartoval. Největší pražský organizátor veletrhů, společnost ABF, který má ve svém portfoliu veletrhy z oblasti interiérového designu, spustil v pondělí 11. března hlasování pro kategorii Cena veřejnosti. Do premiérového ročníku se přihlásilo 222 projektů interiérových designérů a architektů. Vítězové budou známi na jarním veletrhu DESIGN SHAKER 2024, který se koná od 11. do 14. dubna.

Premiérový ročník soutěže CZECH INTERIOR AWARD představuje jediné ryze české ocenění práce tuzemských profesionálních interiérových architektů a designérů. Ti přihlašovali své realizované návrhy v oblasti privátních i veřejných interiérů, a to jak interiérové celky, tak i jednotlivé místnosti.

„Jak nám ukázalo obrovské množství kvalitních přihlášených projektů, obor interiérového designu a práce českých návrhářů či výrobních a realizačních společností dosahuje špičkové úrovně. Díky CZECH INTERIOR AWARD se tyto počiny dostanou k očím veřejnosti, která se touto cestou může inspirovat, jak postupovat při zařizování vlastního interiéru,“ řekla ředitelka veletrhů FOR INTERIOR a DESIGN SHAKER Věra Špáňová.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*