Infoservis

Canis Safety poprvé překročil obrat dvě miliardy korun

Loňský rok znamenal pro českou akciovou společnost Canis Safety, dovozce, výrobce a distributora ochranných pracovních prostředků a pomůcek, poprvé v pětadvacetileté historii firmy prolomení hranice dvoumiliardového obratu. Jde o meziroční osmiprocentní nárůst. Obrat firmy je tvořen maloobchodním prodejem, dodávkami průmyslovým firmám a hlavně prodejem distributorům. Firma zaměstnává přes 700 lidí.

„Rosteme ve všech segmentech stabilně,“ říká Leonard Mynář, generální ředitel akciové společnosti a dodává: „Dlouhodobě je tahounem náš velkoobchod, což je i důvodem proč v letošním roce rozšiřujeme náš skladový areál.“ Canis Safety provozuje unikátní síť 27 maloobchodních prodejem, kde je zboží nabízeno formou samoobslužného prodeje v celé šíři skladového sortimentu. Většinu svých vlastních výrobků prodává firma pod značkou CXS a i budoucnost staví na propagaci této značky. Jde především o pracovní oděvy, obuv a rukavice.
Téměř třetina obratu společnosti směřuje na zahraniční trhy. „V letošním roce úspěšně expandujeme do východní Evropy a do Polska,“ konstatuje Leonard Mynář.
Firma poskytuje svým zákazníkům výdejní automaty, které nahrazují funkci skladníka a například pracovní rukavice jsou na provoze k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu. V tuto chvíli má Canis Safety v České republice přes třicet průmyslových podniků, kde výdajové automaty fungují a je o ně stále rostoucí zájem. Dochází k minimálně desetiprocentní úspoře nákladů a zvyšuje se tím komfort pro zaměstnance.
Firma v Ostravě zaměstnává přes 60 švadlen v jedné z největších šicích dílen v České republice, zároveň má v Petřvaldu další dílnu s třísměnným provozem, kde 60 zaměstnanců dle přání zákazníka opatří pracovní oděv logem za použití klasických i moderních technologií.
Modelka Nikola Dotková v kapani Canis Safety


 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*