Infoservis

Bydlení Úvaly čeká další rozvoj díky obchvatu

Bydlení Úvaly, významný dlouhodobý rezidenční projekt v blízkosti Prahy ve vlastnictví společnosti Hostín Development, čeká díky výstavbě nového silničního obchvatu další rozvoj. Obchvat zlepší spojení Úval s hlavním městem, což dle očekávání zvýší zájem o toto cenově dostupné bydlení. V současnosti předprodej bytů pro čtvrtou etapu Bydlení Úvaly dosahuje již 15 %.

Pozemky pro nový obchvat prodal realitní fond Arcona Capital odpovědný za správu projektové výstavby společnosti Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD).

Obchvat, jehož otevření je plánováno na rok 2027, výrazně usnadní dopravu mezi Úvaly a Prahou, zlepší průjezdnost místní komunikace a zefektivní dopravu do a z Bydlení Úvaly. Díky obchvatu dojde také k významnému rozvoji lokality Bydlení Úvaly, která má celkem 48 hektarů.

Výstavba dlouhodobě udržitelného bydlení v Úvalech se nyní nachází ve čtvrté fázi. Realizace té další je naplánována na rok 2028 s dokončením v roce 2030. V rámci výstavby, která byla zahájena v listopadu 2023, již bylo prodáno v předprodeji 15 % bytů. Projekt vlastněný společností Hostín Development a realizovaný společností STAKO, do podzimu 2025 poskytne 42 bytů, pět rodinných domů a jeden obchodní prostor.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*