Infoservis

Bezkontaktní hygiena ve veřejných sanitárních místnostech

Nové senzorové armatury Schell Modus E a Modus Trend E zaručují optimální hygienu rukou při zachování atraktivního poměru cena/výkon.

Ve veřejných sanitárních místnostech jsou bezkontaktní senzorové armatury jedním z nejlepších opatřeních pro ochranu zdraví. Armatury ve veřejném prostoru by navíc měly být konstruvoány natolik odolně, aby odolaly případnému vandalismu a byla tak zajištěna jejich dlouholetá životnost. Elektronické armatury SCHELL Modus E toto naplňují bezezbytku a díky tomu jsou ideálním kandidátem pro použití ve veřejných sanitárních prostorech s náročným každodenním provozem. Armatury Modus byla vyvinuta právě proto, aby vyhověla extrémně vysokým hygienickým požadavkům dnešní doby, a přitom byly tyto výrobky pro projektanty a stavitele finančně dostupné.

Nová produktová řada zahrnuje umyvadlové a nástěnné armatury „Modus E“ a také designově mimořádně atraktivní umyvadlové armatury „Modus Trend E“. Všechny produkty jsou uváděny v provoz bezkontaktně pomocí spolehlivého infračerveného ovládání. Robustní konstrukce armatury je také chráněna proti záměrnému zablokování infračerveného senzoru (např. žvýkačkou). Po nepřetržitém pulzu 60 sekund se průtok vody automaticky zastaví, čímž se zabrání plýtvání vodou. Navíc v „režimu E“ je elektronika bezpečně chráněna proti nesprávnému přepólování během instalace.

Vysoká míra bezpečnosti je garantována také pokud jde o hygienu pitné vody. Všechny armatury „Modus E“ dokáží udržet vysokou kvalitu pitné vody díky pravidelnému proplachování. To probíhá automaticky nejpozději 24 hodin po posledním použití.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

-red-

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*