Infoservis

Baumit StarTrack X1 získal zlatou Známku kvality

Ocenění převzal generální ředitel společnosti Baumit, Ing. Pavel Med (na fotografii uprostřed) od náměstka ministra průmyslu a obchodu, Ing. Eduarda Muřického (na fotografii vlevo)  a předsedy rady programu, Ing. arch. Jana Fibigera, CSc. (na fotografii vpravo)

V pondělí 6. prosince 2021 proběhlo prostorách Nadace ABF udělování ocenění v soutěži Známka kvality VÝROBEK – TECHNOLOGIE pro stavitelství a architekturu 2021. Jedním z oceněných výrobků  byla lepicí kotva Baumit StarTrack X1.

Již 13. ročník udělování Známek kvality organizovala Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství v rámci svého nadačního programu Česká stavební akademie, a to ve spolupráci s Asociací inovačního podnikání ČR,  Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků, Českým svazem stavebních inženýrů, Českým vysokým učením technickým v Praze – Fakultou stavební, Hospodářskou komorou ČR, Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, Odbornou radou pro BIM, Sdružením pro výstavbu silnic Praha, Svazem podnikatelů ve stavebnictví v ČR a Svazem zkušeben pro výstavbu.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

-red-

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*