Infoservis

Ammann dokončil akvizici produktové řady ABG finišerů od společnosti Volvo

ABG 6820 Pásový finišer

„ABG je silná značka, kterou s hrdostí vítáme ve společnosti Ammann,“ řekl Hans-Christian Schneider, generální ředitel společnosti Ammann. „Budeme i nadále stavět na výjimečné produktové řadě a pověsti společnosti ABG a poskytovat kompletní řešení pro silniční stavitelství“.

Součástí transakce je převod podniků společnosti Volvo CE zabývajících se výrobou finišerů ve městech Linyi (Čína) a Bangalore (Indie), jakož i závodu ABG společnosti Volvo CE v Hamelnu (Německo). Finišery a lišty ABG se budou nadále vyrábět v závodě v Hameln. V blízké budoucnosti budou zdrojem také naše výrobní závody v Mehsaně (Indie); a Suzhou (Čína).

Společnost Ammann využije své znalosti v oboru a vztahy se zákazníky k řízení vývoje finišerů a ABG sídlící ve městě Hameln (Německo) se stane centrem excelence pro výrobu a vývoj finišerů v rámci skupiny.

Společnost ABG (Hameln), která byla původně založena v roce 1945 jako opravna stavebních strojů, se vyvinula v jednu z celosvětově nejuznávanějších značek pro pokládku asfaltových směsí. Společnost ABG nedávno na veletrhu INTERMAT 2024 v Paříži představila nový elektrický finišer, který představuje neustálé inovace.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*