Ekonomika

Sanace a rekonstrukce staveb 2017

Vědeckotechnická společnost pro sanace staveb a péči o památky z.s. – WTA CZ společně s Kloknerovým ústavem ČVUT v Praze pořádají 39. konferenci Sanace a rekonstrukce staveb 2017, jejíž součástí je mezinárodní  19th Conference on Rehabilitation and Reconstruction of Buildings (CRRB), které se budou konat na Fakultě stavební ČVUT v Praze 6, Thákurova 7, ve dnech 23. a 24. listopadu 2017. Časopis Stavitel je mediálním partnerem této akce.
WTA-CZ_logoklokneruvKonference „Sanace a rekonstrukce staveb 2017“ se bude konat v tradičním duchu předcházejících konferencí, kdy budou v jejím průběhu prezentovány příspěvky zabývající se problematikou sanací staveb. I v letošním roce, v rámci celosvětového trendu zvyšovat prestiž konferencí, bude společnost WTA CZ souběžně organizovat 19. mezinárodní konferenci pod názvem 19th Conference on Rehabilitation and Reconstruction of Buildings (CRRB). V rámci mezinárodní konference budou prezentovány vědecké i praktické poznatky v oboru sanací staveb. Organizační výbor konference usiluje o začlenění vybraných vědeckých článků do vědeckého časopisu zařazeného v databázi Thomson Reuters nebo Scopus, čímž bude umožněno pro autory získat bodový zisk dle aktuální metodiky hodnocení výsledků VaV v České republice.
V průběhu konference bude tradičně vyhlášena soutěž o nejlepší sanační dílo roku, jejíž vítěz obdrží pamětní listinu vydanou společností WTA CZ. Budou rovněž vyhlášeny výsledky každoroční soutěže studentů (absolventů) vysokých škol technického zaměření, a to soutěže o nejlepší diplomovou práci a nejlepší disertační práce v oblasti Sanace a rekonstrukce staveb 2016 – 2017, které jsou společností WTA CZ finančně honorovány.
Doufáme, že výše uvedené aktivity společnosti WTA CZ budou podmětné pro Vaši osobní účast na konferenci a že i Vy svojí účastí nebo příspěvkem přispějete k jejímu zdárnému průběhu. Aktuální informace ohledně konference včetně dílčích termínů budou průběžně aktualizovány na webové stránce www.wta.cz/crrb2017. Pravidla soutěží a podmínky pro přihlášení do soutěží lze získat na webových stránkách nebo sekretariátu společnosti WTA CZ.
Kontakt:
Vědeckotechnická společnost pro sanace staveb a péči o památky WTA CZ
Novotného lávka 5, 116 68 Praha 1
tel: 221 082 397, 608 909 369
e-mail: wta@wta.cz
www.wta.cz
Kloknerův ústav ČVUT v Praze
Šolínova 7,  166 08  Praha 6
tel: 224 353 520; 224353518;
e-mail: tomas.klecka@klok.cvut.cz; radka.pernicová@cvut.cz; michaela.kostelecká@cvut.cz

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*